Dorse ve Kasa Üst Yapıları

“1982 yılından beri sizlerleyiz..”

Firmamız Hakkında
Branda sektöründe uzman kadromuz ve son sistem ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve hızlı çözümler sunmaktayız. Kuruluşumuzdan beri kalite anlayışını değiştirmemiş olan firmamız, müşteri memnuniyeti ön planda tutmaktadır.

Kocaeli bölgesinde, başta sanayi kuruluşları olmak üzere yazlıklar, siteler ve sabit ticarethanelere hizmet vermekteyiz. Bundan sonraki hedefimiz müşteri ağını genişleterek hizmeti ülke geneline yaymaktır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiğimiz ve makine parkurunu sürekli yenilediğimiz için kusursuz, imalat konusunda iddialıyız.

Yerli ve ithal malzemeleri müşterilerimize sunarken bu kusursuzluğun garantisini vermekteyiz.Gerek kullanım rahatlığı gerekse estetik görünüm açısından müşterilerin birinci tercihi haline gelmiş olan raylı sistemi tır ve kamyonlara uygulamaktayız.

Bu sistemin imalatını usta ellere emanet ediniz. Marmara Bölgesi’ni körüklü tenteyle ilk tanıştıranlardan olan firmamız, günümüzün popüler güneşliği mafsallı tenteyi de en gelişmiş haliyle kullanıcılara sunmaktadır.Depo, antrepo ve saha brandalarında su geçirmezlik faktörüne önem veriyorsanız müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Size en kısa sürede dönüş gerçekleştireceğiz, müşteri temsilcilerimiz sizlere ulaşım sağlayacaktır.

Adres
Gebze Küçük Sanayi Sitesi
A-10 Blok No:16 41400

Gebze/KOCAELİ

İletişim Bilgilerimiz
Tel: 0 262 641 17 94 – 0 262 646 60 33
Fax: 0 262 641 47 51

TOP