Türker Branda

“1982 yılından beri sizlerleyiz..”

Firmamız Hakkında
Branda sektöründe uzman kadromuz ve son sistem ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve hızlı çözümler sunmaktayız. Kuruluşumuzdan beri kalite anlayışını değiştirmemiş olan firmamız, müşteri memnuniyeti ön planda tutmaktadır.

Kocaeli bölgesinde, başta sanayi kuruluşları olmak üzere yazlıklar, siteler ve sabit ticarethanelere hizmet vermekteyiz. Bundan sonraki hedefimiz müşteri ağını genişleterek hizmeti ülke geneline yaymaktır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiğimiz ve makine parkurunu sürekli yenilediğimiz için kusursuz, imalat konusunda iddialıyız.

Yerli ve ithal malzemeleri müşterilerimize sunarken bu kusursuzluğun garantisini vermekteyiz.Gerek kullanım rahatlığı gerekse estetik görünüm açısından müşterilerin birinci tercihi haline gelmiş olan raylı sistemi tır ve kamyonlara uygulamaktayız.

Bu sistemin imalatını usta ellere emanet ediniz. Marmara Bölgesi’ni körüklü tenteyle ilk tanıştıranlardan olan firmamız, günümüzün popüler güneşliği mafsallı tenteyi de en gelişmiş haliyle kullanıcılara sunmaktadır.Depo, antrepo ve saha brandalarında su geçirmezlik faktörüne önem veriyorsanız müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek bize ulaşabilirsiniz.

Vizyonumuz
Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan Türker Branda; kuruluşundan bu yana “insana saygı” ya dayanan yönetim anlayışı ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. Müşterilerimize en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunarak Türkiye’nin en iyi branda firması olmak başlıca vizyonumuzdur.

Misyonumuz
Müşterilerimizin beklentilerini istikrar, kalite anlayışı ve mükemmeliyetçilik duygusu ile değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejisi ve rekabetçi büyüme potansiyeli ile “En İyi” şekilde değerleri yönetmek, karşılıklı güven ve saygının hâkimiyeti ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak şirketimizin temel misyonudur.

Kurumsal Değerlerimiz
Takımdaşlık, sürekli gelişim, insana saygı duymak, açıklık ve şeffaflık, girişimcilik, müşteri odaklılık, objektif olmak, öz eleştiri yapabilmek, çevreye duyarlılık ve profesyonellik başlıca kurumsal değerlerimizdir. Ayrıca firmamız çağın teknolojisine ayak uydurarak alt yapısını sürekli güncellemektedir. Bu sayede firmamız temel prensibi olan zaman ve kalite dengesini korumakta ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktadır.

Kalite Politikamız
Ulaştığımız tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini garanti etmek ve memnuniyet oranını arttırmak, tüm çalışanlarımızın katılımını sağlayarak, tüm işleri ilk seferinde ve her seferinde tam zamanında yapmak, sürekli eğitim, gelişim, iyileştirme için çalışanlarımızın bir ekip ruhu içerisinde dürüst, hoşgörülü, saygılı ve özverili çalışma ortamının hazırlanması şirketimizin başlıca kalite politikasıdır.

Bize Ulaşın

Size en kısa sürede dönüş gerçekleştireceğiz, müşteri temsilcilerimiz sizlere ulaşım sağlayacaktır.

Adres
Gebze Küçük Sanayi Sitesi
A-10 Blok No:16 41400

Gebze/KOCAELİ

İletişim Bilgilerimiz
Tel: 0 262 641 17 94 – 0 262 646 60 33
Fax: 0 262 641 47 51

TOP